בניית אתר מותאם אישית- 6 סיבות למה

 בניית אתר מותאם אישית – למה זה חשוב

תקצוב הוא מרכיב גדול בהגדלת ההחזר על ההשקעה והרווחיות של החברה שלך, ולכן טבעי לרצות למצוא הזדמנויות להוזלת עלויות בכל הקשור לאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלך. עם זאת, אם אתה מוצא את עצמך מחפש לצמצם עלויות בכל הנוגע לאתר שלך, עליך לחשוב מחדש על האסטרטגיה שלך ולהשקיע באתר מותאם אישית במקום זאת.

כן,  בניית אתר מותאם אישית יכול להיות השקעה. אבל אתה צריך להסתכל על זה כלא סתם השקעה. אתר טוב יכול להגדיל את ההמרות המקוונות ולייצר לידים נוספים לעסק שלך, ועם יותר אנשים המשתמשים באינטרנט כדי לבצע את הקניות והמחקר שלהם, אתר טוב הוא דבר אינטגרלי לכל אסטרטגיית השיווק והעסק שלך. עם זאת, עם שימוש רב באינטרנט מראה לנו את ההייצע האדיר הקיים, מגוון ומכלול האפשרויות לבניית אתרים ובחירת אתרים, ומסיבה זו חשוב להשקיע בבניית אתר מותאם אישית לעסק שלך.

בניית אתר מותאם אישית נותן-רושם ראשוני

מכיוון שהאתר שלך הוא הבית המקוון של המותג שלך, ורוב האנשים יחפשו אותך באופן מקוון לפני שהם יבקרו אותך באופן אישי או יצרו איתך קשר, חשוב לוודא שאתה עושה רושם ראשוני טוב. על פי HubSpot , 90%  מהמשתמשים המקוונים יעזבו אתר אינטרנט אם יש לו עיצוב רע או חלש. ברגע שמשתמשים אלה עוזבים את האתר שלך, הסיכוי שהם יחזרו קלוש עד כה.

 בניית אתר מותאם אישית הוא דרך מובטחת לעשות רושם ראשוני. תוכל לשלב תמונות חזותיות מדהימות ומושכות עין ולשייך אותם לאתר אינטרנט פונקציונלי וקל לשימוש אשר ימשוך את הקהל שלך. בעזרת תבנית קבועה או מבנה כללי של תבנית, אתה מוגבל במה שאתה יכול לעשות על מנת לשפר את החוויה הוויזואלית.

 בניית אתר מותאם אישית הינו ביטוי אינדיבידואליות במרחב מקוון עמוס

המותג שלך צריך להתבלט מהמתחרים שלך, כך שאתה רוצה שהאתר שלך יעשה את אפקט הוואו. בטח, אתה יכול לחסוך כסף באמצעות תבנית מקדימה מאתרים כמו Squarespace, אך אתה תשתמש באותה תבנית שאלפי אתרים אחרים משתמשים בה. אין מקוריות ויתרון יצירתי הגורם לאנשים לזכור את האתר שלך מתוך מיליוני האחרים באינטרנט. אם אנשים לא זוכרים אותך, הם בטח לא מתכוונים לבחור בך כאשר הם צריכים לרכוש את המוצר או השירות שלך.

בניית אתר מותאם אישית משלב אלמנטים ייחודיים ומקוריים למותג שלך, ומעביר אותם בכל היבטי העיצוב והבנייה. מהצבעים לגופנים, לפריסות, ויזואליות, הכל יהיה קוהרנטי. בנוסף, מעצב אתרים שיוצר עבורך את אתר האינטרנט שלך ישקול את האלמנטים הספציפיים שהעסק שלך זקוק להם, ואף יכול לבנות עליהם כדי להפוך אותם יותר מותאמים לסגנון המיתוג שלך. לדוגמה, מסעדות זקוקות לאפשרויות להזמנות ותפריטים מקוונים, ואילו אתרי מסחר אלקטרוני זקוקים לעגלות קניות טובות וגישה קלה לגלישה.

 בניית אתר מותאם אישית נותן חווית משתמש בהתאמה אישית לעסק שלך ולקהל היעד שלך

בעולם השיווק הדיגיטלי חוויית המשתמש היא הדבר החשוב ביותר. לא משנה כמה האתר שלך נראה מדהים, אם הוא לא מתפקד טוב, אתה לא מתכוון לקבל את ההמרות האלה.

להלן כמה מהגורמים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על חוויית המשתמש שלך (ובסופו של דבר, על שיעור ההמרות שלך):

זמני טעינה: 93% מהאנשים יעזבו אתר אינטרנט אם הוא לא יטעין מספיק מהר.

רספונסיבי לנייד: 74% מהאנשים אומרים שהם יחזרו לאתר אינטרנט אם הוא מגיב לנייד. במילים אחרות, אם האתר שלך לא מותאם למובייל, אתה עלול לאבד נתח גדול של לידים פוטנציאליים או לקוחות לטווח ארוך.

ניווט קל: מבקרים צריכים להיות מסוגלים למצוא את מה שהם מחפשים באתר שלך בקלות. אם לא, הם יהפכו מתוסכלים ויעזבו.

פונקציונליות של עגלת קניות: באתרי מסחר אלקטרוני, עגלת הקניות שלך היא המקום בו אתה מבצע את כל המכירות שלך. אם זה לא עובד עבור המשתמש, הם יעזבו אותו וימשיכו הלאה לקנות במקום אחר.

כשאתה לא עובד עם אתר מותאם אישית, אין לך תמיד שליטה על גורמים אלה, ויכול להיות שאתה מפספס הרבה הזדמנויות לתנועה מוגברת ושמירת לקוחות.

 בניית אתר בהתאמה אישית מכסה את כל הצרכים שלך

כאשר יש לך אתר מותאם אישית שנבנה על ידי מפתח אתרים מנוסה, אתה עובד עם מישהו שיודע את כל הפרטים הטכניים הנחוצים הדרושים לך בכדי לשמור על תפקודו של האתר שלך בצורה יעילה. מפתחי אתרים מכירים את הענף מבפנים ומבחוץ, וראו מקרוב מה קורה כאשר מתעלמים מפרטים מסוימים.

בין הרבה דברים מרכזיים אחרים, הם יוודאו שהאתר שלך מגיב לנייד, התפריטים מותאמים לניווט, המדיה החברתית משתלבת כראוי, פונקציות עגלת הקניות עובדות, התוכן מוטמע כראוי והאתר מוקם לקידום אתרים. כל אלה הם אלמנטים שניתן להתעלם מהם כשאתם עובדים עם תבנית או אתר בסיסי, אך עלולים לגרום להשלכות מזיקות על מאמצי השיווק הדיגיטלי שלכם.

תמיכה וצמיחה מתמשכת

אתר אינטרנט לעולם לא אמור להיות פשוט או לעבודת בצורת עשה ושכח. הבית המקוון שלך צריך תמיד להיות מעודכן, צומח, מתרחב ומשתנה. זהו גם חלק חשוב מאסטרטגיית ה- SEO שלך – גוגל מדרגת אתרים המפרסמים תוכן תכוף או שמבצעים עדכונים באופן פעיל מאלו שנשארים סטטיים.

מעצבי אתרים שבונים עבורך את אתר האינטרנט באופן מותאם אישית, יודעים כל פרט על אופן עבודת האתר שלך, ויבטיחו לך את התמיכה הדרושה לך בכדי לפתור את הבעיות במהירות האפשרית כאשר צצות בעיות. מפתחי אתרים יכולים לבצע בדיקות, תחזוקה ועדכונים שוטפים כדי לשמור על נוכחותך המתמדת באינטרנט.

בסופו של דבר, כשאתה הולך על בניית אתר מותאם אישי, אתה מגדיר את עצמך להצלחה עם חבר צוות חדש לצידך שמוכן לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

צור קשר עוד היום עם אוגמנט לבניית אתר מותאם אישי לעסק שלך!