מגמות פיתוח אתרים לשנת 2021

 מגמות פיתוח אתרים -ישנן מגמות וטכנולוגיות חדשות בעולם האון ליין בכל שנה, תהליך שמצריך ממפתחי אתרים להתעדכן בנוגע למגמות וטכנולוגיות אלה, כל זאת עבור מתן פתרונות ושירות אפ טו דייט לבעלי העסקים של ימינו אשר צריכים להישאר בחזית הבמה, או כדי לשפר את אתרי האינטרנט שלהם עם המגמות המשתנות.

עיצוב מודולרי.

העיצוב המודולרי יהיה הדבר הנכון בפיתוח אתרים בשנת 2021 במקום להגביל את דף האינטרנט לתבנית, עיצוב מודולרי מאפשר למפתחים לעשות שימוש חוזר ברכיבים ומודולים ליצירת דף אינטרנט. זה זול יותר, מהיר יותר גמיש יותר.

עיצוב רספונסיבי.

עם עליית המכשירים הניידים כמו טלפונים חכמים וטאבלטים, עיצוב רספונסיבי הופך לטרנד חובה! בשנת 2020 הוקם מנוע אינדקס הראשון למובייל על ידי גוגל, מה שאומר שהגרסה הסלולרית של האתר שלך הופכת לנקודת ההתחלה של מה שגוגל כוללת באינדקס שלהם לקביעת הדירוג.

Chatbots ותמיכת לקוחות.

יש המון הייפ לגבי צ'אט בוטים שמצאו את מקומם בקרב אנשי מקצוע של שירות לקוחות! על פי הדיווחים, נמצא כי צרכנים מרגישים בנוח עם צ'אט בוטים ועסקים להוטים להשתמש בהם ובסוף 2021, למעלה מ- 85% מאינטראקציות הלקוחות יתקיימו ללא אדם בצד השני.

דפים ניידים מואצים ומהירות טעינה.

גוגל מייעדת דפי מובייל מהירים (AMP), כדי לאפשר לעסקים לפתח אתרים באופן מיידי ושיעבדו בצורה חלקה במכשירים ניידים. דפי אינטרנט עם תוכן עשיר כמו וידאו, אנימציות וגרפיקה יצטרכו לעבוד לצד מודעות חכמות ולהיטען באופן מיידי.

אופטימיזציה של חיפוש קולי.

חיפוש קולי משנה את ההתנהגות והמגמות במנועי חיפוש בכל מקום! עם טכנולוגיה כמו סירי באייפון, קורטנה לאנדרואיד, עוזר גוגל ואלכסה ואקו מאמזון, חיפוש קולי הפך לדבר שבשגרה! אתה יכול להוסיף בקלות ממשק API לזיהוי חיפוש קולי לאתר שלך, גם Google Chrome וגם Firefox תומכים בחיפוש קולי.

ממשק משתמש לתנועה.

טווח הקשב של אנשים הגולשים באינטרנט הוא מינימלי! ממשק משתמש עם תנועתיות יוצר עניין מהיר ויכול לתפוס את תשומת ליבו של משתמש בקלות. בשנת 2021 תוכלו לראות יותר ויותר אתרים עם ממשק משתמש תנועתי, שזז ביחס לגלילה או תנועת העכבר או אוטומטי, וכל זה כדי למשוך את תשומת הלב של הגולש.

טיפוגרפיה ותוכן חזותי גדול.

יותר אתרים ממקדים את התוכן באופן מדוייק, פחות זה יותר. תוכן קולע, תמונות גדולות להמחשה, טיפוגרפיה והגדלה של אותיות מילים וגודל פונטים. העיצוב הולך למגמות גדולות יותר, מודולריות עם משתנים, פחות סליידים ויותר סטטי. 

משחקי צבע מינימליסטים והיררכים.

שפת צבעים אחידה בין 3 ל 5 צבעי בסיס שילוו את האתר כולו, מגמה שקורת כבר היום על ידי משחקי צבעים באופן נכון וללא העמסת, כל זה כדי לא לעייף את גולש. שפת צבעים נכונה ומוסכמת בעולם העיצוב לפי תחום עיסוק לדוגמא; רפואה: כחול, ירוק, תכלת. בנייה: צהוב, כתום, חום. עריכת דין: זהב, כחלחל, תכלת, כתום.

הישאר בקו אחיד עם מגמות פיתוח אתרים ותדמית בעולמות האון ליין, אינטרנט ומדיות חברתיות לשנת 2021.  אם אתה מתכנן לשדרג את הנוכחות שלך באינטרנט נשמח שתצור עימנו קשר.

: