כיצד אתר ידידותי למובייל עוזר לעסק שלך?

אתר ידידותי למובייל- איך זה עוזר לעסק שלך?

משתמשי אינטרנט כיום משתמשים במכשירים ניידים יותר מתמיד כדי לחפש דברים. טלפונים ניידים, טאבלטים, מחשבים ניידים, קונסולת משחק, שעונים ומכשירים ניידים אחרים משמשים כיום יותר מ- 55% מהצרכנים וחשוב מאוד שלעסק שלך יהיה אתר ידידותי למובייל כדי להיות כשיר במגמות הנוכחיות.

מהו אתר ידידותי למובייל?

אתרים אלה נועדו להציג תוכן בכל המכשירים בפורמט אסתטי וקל לקריאה.  אתרי אינטרנט מגיבים בצורה רספונסיבית לתוכן וממשק כדי להציג כראוי על גבי מסכים קטנים יותר כמו זה של סמארטפונים וטאבלטים

מהם היתרונות לאתרים רספונסיבים מותאמים לנייד?

חוויות משתמש נהדרת! כיום, משתמשי אינטרנט דואגים לחוויית המשתמש כמו למצוא את המידע האמיתי שהם מחפשים מהר וקל. עם גודל המסך המופחת של מכשירים ניידים, המשתמשים יעדיפו לרוב אתרים שיש להם קטעים חזותיים מושכים וניתנים להבנה רבה יותר מאשר אתרים לא מותאמים למובייל. מחקרים אחרונים מצאו כי 52% מהמשתמשים המקוונים נוטים פחות לעסוק בחברה אם הייתה להם חוויה גרועה.

מהירויות טעינה גבוהות

כמה מהר טעינת הדפים היא קריטריון חשוב! אתרים רגילים שלא מותאמים למכשירים ניידים יטענו באטיות או בכלל לא. אולם אתרים מותאמים יטענו במהירות מכיוון שהקוד שלהם מובנה כך שהוא הופך את האתר לתואם לחלוטין עבור מכשירים ניידים.

דירוגים משופרים של חיפוש לנייד

ככל שיותר ויותר משתמשים משתמשים במכשירים ניידים כדי לגשת לאינטרנט, מנועי חיפוש כמו גוגל החלו לשים לב והחלו לתעדף אתרים רספםונסיבים על אתרים אחרים. מכאן שאתר מגיב וידידותי לנייד יכול לסייע לאתר של העסק שלך בדירוג תוצאות החיפוש וגם יעזור לשמור על אתרך רלוונטי.

הישאר בקידמת הבמה

שינויים מהירים ועדכונים דרסטיים הם הלחם של עולם האינטרנט  ולעיתים קרובות זה יכול להפריע לשטף העסק שלך. עיצוב אתר רספונסיבי יכול לסייע בהגנה על העסק שלך מפני שינויים כאלה על ידי מנועי חיפוש המתעדכנים ללא הרף למגמות ניידות חדשות. אתה גם יכול לספק לצרכנים את חווית המשתמש הטובה ביותר האפשרית.

קל יותר לנהל אתרים רספונסיבים  לנייד

עם עיצוב כזה אינך צריך לשנות את פריסת הטקסט, התמונות והסרטונים בהתאם למכשיר בו מבקרים המשתמשים שלך.

עיצוב עתידני

מכשירים ניידים של ימינו משתנים תמיד מכיוון שחברות מובייל הולכות כל הזמן על מסכים גדולים יותר. הגיוני להשתמש במבנה אתר שכבר מותאם ובנוי לשינויי העתיד – עיצוב ידידותי למובייל!

כלי בדיקת המהירות של אתר האינטרנט הנייד של גוגל

לגוגל יש כל כך הרבה כלי בדיקה, עד שקל לאבד את כל מה שזמין ומה להשתמש בו.

זה נקרא בדיקת מהירות אתר סלולרי

להלן שלוש התוצאות שתראו:

  • ידידותיות לנייד – ציון זה מודד את מידת השימוש באתר שלך לנייד. האם קל לאנשים להקיש, להחליק ולנווט באתר האינטרנט שלך בסמארטפון או בטאבלט שלהם? האם החוויה מושפעת לרעה על ידי אמצעי ביניים או נקודות מגע קטנטנות?
  • ציון מהירות סלולרי – ציון המהירות הניידת מודד את המהירות שבה הדף שלך נטען במכשיר נייד. משתמשי מובייל נוטים להיות פחות סבלניים, שלא לדבר על מהירות רוחב הפס פחות, ממשתמשי שולחן העבודה.
  • מהירות שולחן העבודה – הציון הסופי מודד את המהירות שבה האתר שלך נטען למשתמשים בשולחן העבודה
השלבים הבאים: בדוק את האתר שלך, ואם הוא לא ידידותי למובייל, קבל עיצוב אתר לנייד הדבר הראשון שאני ממליצה לך לעשות הוא לוודא שהאתר שלך הוא למעשה ידידותי למובייל. אתה יכול לבדוק את זה כאן. הדבר השני שאני ממליצה עליו הוא לבצע את הבדיקה האנושית. כלי הבדיקה לנייד של גוגל הוא תוכנה. תוכנה היא קריאה. למרות שהאתר שלך עשוי להיות מושלם מבחינה טכנית, הוא עדיין יכול להראות נורא למבקרים. תפוס מישהו ובקש ממנו לנווט לאתר האינטרנט שלך בטלפון הנייד שלהם. לאחר מכן בקש מהם למלא טופס יצירת קשר ולבדוק את כפתור הלחיצה להתקשרות. אם האתר שלך תקין טכנית אך לא ניתן לנווט אותו בקלות, הגיע הזמן לעיצוב אתר חדש לנייד.

למידע נוסף על התאמת האתר ידידותי למובייל וחשיבותיו פנה לאוגמנט ונשמח לתת לך מענה לכל שאלה