חשיבות אבטחת אתרים בשנת -2021

חשיבות אבטחת אתרים בשנת – 2021 האם אתר שלך מאובטח ?

אבטחת סייבר מקבלת כעת רמות חדשות שכן הכל מקוון עכשיו! מי שבבעלותו אתר צריך לחשוב בימים אלה על אבטחה, ומי שהאתר משמש עבורו כעסק עיקרי חייב לשים זאת בראש סדר העדיפויות!

אם יש לך אתר מסחר אלקטרוני משולב בו אפשרויות תשלום וסליקה, כל פעם שהלקוח מספק לך את פרטי כרטיס האשראי שלו הוא בוטח בך ובמותג שלך. אם האתר שלך אינו מאובטח, האקר יכול לקבל גישה למידע זה וייתכן שאתה מבלי לשים לב חוטא למטרה ושם את הלקוחות בסכנת זליגת מידע רגיש למקומות לא רצויים.

אתה יכול להפחית במידה ניכרת את הסיכון להתקפות סייבר על ידי נקיטת מספר אמצעי זהירות מרכזיים מרשימת האבטחה הזו כדי להגן על אתר האינטרנט שלך :

 טיפ אבטחת אתרים -שמור את כל התוכנות שלך מעודכנות.
עדכוני תוכנה רבים מפוקחים על ידי מעצבי תוכנה מומחי אבטחת סייבר כדי להילחם באיומי אבטחה. עליך לבדוק באופן קבוע אם קיימים עדכונים לתוספים שלך, תוכנת eCommerce שלך, CMS וכל תוכנה אחרת הקשורה לאופן שבו האתר שלך פועל ולהשלים אותם. זה ישפר את האבטחה באתר שלך.

טיפ אבטחת אתרים-השתמש ב סיסמאות מאובטחות ועדכן אותם בתדירות גבוהה.
אל תשתמש בסיסמאות בסיסיות וקלות לשימוש בכניסה לאתר שלך. ודא שיש בו שילוב של מספרים, אותיות ותווים מיוחדים. כמו כן, הימנע משימוש בסיסמאות נפוצות כמו שם הילד, טלפון או שנת הלידה שלך, שקל מכדי להבין זאת. השתמש בסיסמאות ייחודיות לכל אתר שיש לך. כל חצי שנה זכור לעדכן את הסיסמה שלך.

טיפ אבטחת אתרים-גיבוי באופן קבוע.
במקרה שמשהו יקרה באתר שלך, ללא גיבוי, תצטרך לבנות אותו מאפס. גבה את האתר שלך באופן קבוע או קבע גיבוי אוטומטי עם חברת האחסון שלך כך שחזור האתר שלך אם יהיה תהליך פשוט היה ןיתעורר צורך לכך.

טיפ אבטחת אתרים-השקיעו באנטי וירוס – אנטי רוגלות נגד תהליכים ותוכנות זדוניות.
התקפות זדוניות מתרחשות לעיתים קרובות בימינו וייתכן שלא רק האתר שלך אלא גם מחשבי הלקוחות שלך נמצאים בסיכון. בעזרת גלאי תוכנות זדוניות חזקות ניתן לאתר במהירות ולהסיר תוכנות זדוניות לפני שיש לאלה סיכוי לגרום נזק כל שהוא או רב. פלטפורמת אירוח האינטרנט שלך עשויה אפילו להציע אחת!

טיפ אבטחת אתרים-היזהר במתן ההרשאות שלך.
לעסקים בגודל בינוני וגדול יותר יהיו לרוב יותר אנשים הגישה לאתר באופן קבוע וזה מגדיל את הסיכון לאבטחת האתר. על ידי הגבלת ההרשאות שלך בתבונה, אתה יכול להגביל את הנזק הפוטנציאלי שנגרם על ידי מעשה רשלני או זדוני של אחד העובדים או המשוייכים לעסק שלך.

טיפ אבטחת אתרים-הגדר SSL
אישור SSL הוא חובה אם יש לך אתר מסחר אלקטרוני. אתה מספק ללקוחות שלך אבטחה על ידי רכישת אישור SSL ו- HTTPS ירוק בסרגל הדפדפן יראה כי אישורי SSL מותקנים ואתר האינטרנט מאובטח.

 אם יש לך עוד שאלות אתם מוזמנים לפני לאוגמנט נגישות תקשורת ומידע