איך למצוא את העסק שלך באינטרנט בעזרת קידום אתרים?

קידום

איך למצוא את העסק שלך באינטרנט בעזרת קידום אתרים?

מה זה קידום אתרים?

מנועי חיפוש יכולים לבנות או להרוס את העסק שלך בעולמות האון ליין – אופן מקוון. מיקומי התוצאות במנועי החיפוש לא קבועות ותזזיתיות, היכולת למקם אותך במקומות הגבוהים והראשונים זה עסק מורכב. אנחנו עתירי ניסיון בעולם הקידום – קידום אתרים – ואנחנו עושים זאת במומחיות מתוך הבנה עמוקה של הרשת ויחסי הכוחות המניעים את הממשקים והפלטפורמות, כל זה על מנת לקדם את האתר שלך למיקומים גבוהים וטובים יותר בתוצאות החיפוש בגוגל או מנועים אחרים. אנו מתמקדים ברלוונטיות ולא רק בדירוג. ככה אנחנו לא רק מביאים תנועה רבה יותר, אלא יותר מעורבות והמרות. זה עושה את ההבדל האמיתי לעסק שלך. בין אם אתה עסק קטן או מותג עולמי, שירות קידום אתרים  שלנו יכול לעזור לך.

מחקר מילות מפתח ואופטימיזציה מבנית

המחקר המפורט שלנו בנושא מילות מפתח הוא בבסיס שירות קידום אתרים שלנו. אנו מתחילים בשיחה איתך ועם הצוות שלך בכדי לבנות רשימה של מילות מפתח הקשורות למותג, לתעשייה ולמוצרים או לשירותים שלך. מכאן נוכל לזהות אלפי מילות מפתח פוטנציאליות. לאחר מכן אנו משתמשים בשילוב של הכלים האחרונים והטכנולוגיות החדישות ביותר בשוק, יחד עם הידע והמומחיות הפנימית שלנו כדי למצוא את הביטויים והכיוונים הרלוונטיים ביותר. התוצאה היא מפת אתר מותאמת ומעודדת קידום אתרים שתעזור לעסק שלך לדירוג גבוה עבור מילות המפתח בהן הקהל שלך משתמש.

קידום אתרים בדף – ONSITE SEO

קידום אתרים יעיל עוסק בהתאמתו לצרכים של מנועי החיפוש וגם של בני אדם. אנו יכולים לעזור לך ליצור את האיזון הנכון של קידום אתרים בעמוד עבור העסק שלך, בגישה מותאמת ומעוצבת סביב התוכן שלך. אנו נדאג שכל היסודות הטכניים הנכונים נמצאים במקום בכדי לשפר את הדירוג שלך. מטא נתונים של דפים, סימון סכימה וגרף פתוח אולי נשמעים כמו ז'רגון טכני, אך זו השפה שלנו, מיצוב באופן נכון הוא המומחיות שלנו. אנו משלבים זאת עם כתיבת תוכן עשיר וממוקד קידום אתרים העונה על צרכי הלקוחות שלך. יחד זה יכול לשלוח את האתר שלך לראש מיקומי תוצאות החיפוש, מה שאומר יותר לקוחות עבור העסק שלך.

קידום אתרים מחוץ לאתר OFF SITE

זה לא רק מה שיש באתר שלך שיכול להשפיע על מיקומו אלה גם דברים שקורים במקומות אחרים באינטרנט משפיעים על המוניטין של האתר שלך. אנו יכולים לעזור במגוון רחב של אופטימיזציה לקידום אתרים מחוץ לאתר, החל מבניית קישורים לשיווק במדיה חברתית ועוד. אנו יכולים לעזור בהגברת המוניטין המקוון שלך באמצעות מנועי חיפוש ולקוחות, ניראות ונוכחות רישתית. זה ישפר את דירוג מנועי החיפוש שלך ויניע עסקים נוספים אלייך.

ניתוח טכני של SEO

ניתוח קידום אתרים טכני הוא הבסיס לכל בר-קיימא תכנית קידום אתרים . ללא ניתוח מומחים לאתר, אי אפשר לדעת כיצד – ואפילו אם – מנועי החיפוש רואים את האתר שלך.

ניתוח טכני של קידום אתרים עוסק בדאגה לפלטפורמת האתר, ההיררכיה והארכיטקטורה של האתר שלך להיות תקינים, ובמקביל להבטיח שמנועי החיפוש יוכלו לזחול, לעכל ולהבין את תוכן האתר שלך. בלי זה, כל מאמץ אחר שנעשה בשם האופטימיזציה ייפול.

דבר איתנו על יעדי קידום אתרים שלך

הדרך הטובה ביותר עבורכם לגלות אם אנו יכולים להיות הספק המתאים עבורכם היא דרך פגישה פנים אל פנים.

צור קשר עכשיו !