אתר אינטרנט לעסק- 5 סיבות למה זה כדאי

אתר אינטרנט לעסק- למה זה נחוץ לעסק שלך

אנו מבינים את הסיבות לכך שאתה עלול להתנגד לבנות אתר אינטרנט לעסק שלך: "אני לא מתמצא בתחום הטכנולוגי", "הם יקרים מדי", "אין לי זמן". המציאות היא שאינכם צריכים להיות בקיאים בתחום הטכנולוגי, קבלת אתר אינטרנט מקצועי לעסק שלכם יכולה להיות זולה וקלה, ולהפוך אתכם לפשוטים יותר עבורכם – אי הקמת אתר אינטרנט עולה לכם זמן וכסף.

בדוק זאת … 81% מהאנשים חוקרים עסק או שירות באינטרנט לפני קבלת החלטת רכישה. זה 25.92 מיליון אנשים המחפשים עסקים מקוונים. עם זאת, 46% מבעלי העסקים רשמו "עסק כרגע אינו זקוק לעסק" כסיבה מס '1 שלהם לכך שלא היה להם אתר. איננו סטטיסטיקאים, אך אנו יכולים לראות שיש כאן נתק בולט.

עדיין אינך בטוח אם העסק שלך זקוק לאתר? המשך לקרוא…

1 .הקמת אתר אינטרנט לעסק תמשוך לקוחות חדשים ותביא לך יותר כסף.

אנחנו כל כך אוהבים את הסטטוס הזה, אנו מזכירים אותו פעמיים: 81% מהאנשים חוקרים עסק או שירות באופן מקוון לפני קבלת החלטת רכישה. אם אין לך אתר, אין לך סיכוי לתפוס נתח משוק זה.

האתר אינטרנט לעסק שלך יכול להיות זמין 24/7/365. אתר אינטרנט לעסק משמש כפרקליט העסק "תמיד-תמיד" שלך במהלך שעות המשרד ומחוצה לה.

אתרי אינטרנט לעסק עוזרים לך להמיר יותר מההפניות הקיימות שלך, מכיוון שרוב האנשים עדיין מבצעים מחקר משלהם ובודקים אותך מול המתחרים שלך.

  1. מוסיף אמינות מיידית לעסק שלך פשוט על ידי אתר אינטרנט לעסק

הצרכן של המאה ה -21 הוא ספקן; למעשה 56% מהאנשים הצהירו כי הם לא סומכים על עסק ללא אתר. הקמת אתר טוב באופן מיידי מגדילה את אמינותך כעסק לגיטימי.

מספר ההופעות הראשונות, ואתרים מאפשרים לך לעשות רושם חזק מאוד

אתר  אינטרנט לעסק יכול לעזור להציג את המומחיות שלך ולמצב טוב יותר את העסק שלך לעומת מתחרים

  1. זה לא קשה או יקר כמו שאתה חושב.

אתה לא צריך להיות בקיא בטכנולוגיה כדי להשיג אתר אינטרנט. לחברות רבות לפיתוח אתרים תהליכי הרשמה פשוטים ביותר אשר הופכים את התהליך למהיר וללא כאבים ראש עבורך.

זה יכול להיות מאוד חסכוני. אתרים מציעים החזר השקעה טוב יותר מכל סוג אחר של פרסום. אם אתה מתכנן לשווק את העסק שלך, אתר צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלך.

עם הזמן ההשקעה הנמוכה יחסית של קבלת אתר אינטרנט עסקי תשלם דיבידנדים על ידי הסעת לקוחות חדשים ובניית המותג שלכם. בנוסף, זו הוצאה עסקית לגיטימית ומוכרת ב מס.

  1. הקמת אתר אינטרנט לעסק תחסוך לך זמן.

בין אם אתה עונה ב אימיילים, מבצע שיחות או שולח הצעות – לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים לוקח זמן. אתר האינטרנט שלך יכול לחסוך לך זמן על ידי מתן תשובות לשאלות ושאלות נפוצות של לקוחות. מה זה אומר עבורך? אתה יכול לבזבז את זמנך בעשיית דברים יקרי ערך יותר.

  1. מקם את עצמך והישאר בשליטה על המותג שלך.

אתר אינטרנט לעסק פועל כפלטפורמה להעברת המסרים שלך ומעצב את התפיסה המקוונת של העסק שלך באופן שערוצי המדיה החברתית שלך אינם יכולים לספק.

הפלטפורמה מאפשרת למקם את עצמך בשוק כדי לקבל את סוג הלקוחות המדויק שאתה מחפש.

בעלי עסקים רבים נבדקו באופן מקוון, לעיתים ללא ידיעה ו / או שלילית. איך זה משפיע עליך? 79% מהמשתמשים שקראו ביקורות מקוונות, מאמינים להם.

אם אתה הולך לעשות דבר אחד היום כדי לעזור לעסק שלך להצליח יותר, זה להפוך את אתר האינטרנט בראש סדר העדיפויות שלך. קל להיות עסק טוב יותר. קבל אתר.

לסיכום … אתה צריך אתר אינטרנט לעסק, וזה קל מתמיד להשיג אחד כזה.

אז שוב, בעוד אנו מאמינים שלא כל אדם זקוק לאתר, אנו הראנו לכם מדוע כל עסק זקוק לאתר. יש חסם כניסה קטן מאוד ולא יקר, ויש הזדמנות מסיבית לעזור לצמיחת העסק שלך.

אם אתה הולך לעשות דבר אחד היום כדי לעזור לעסק שלך להצליח יותר, זה להפוך את אתר האינטרנט בראש סדר העדיפויות שלך

צור קשר עוד היום ים אוגמנט ונשמח לעזור לך בבניית האסטרטגיה שלך