20 טיפים לשיווק דיגיטלי להצלחה בשיווק מקוון

שיווק מכוון מטרה

טיפים לשיווק דיגיטלי

טיפים לשיווק דיגיטלי

20 הטיפים לשיווק דיגיטלי המפורטים להלן יגדילו באופן דרמטי את הסיכוי שלך להצליח ברשת.

הרשימה אינה שלמה בשום אופן, אך זוהי נקודת פתיחה טובה למתחילים לשיווק דיגיטלי.

מהו שיווק דיגיטלי?

לפני שנתחבר לטיפים השיווקיים המקוונים, בואו נסביר מהו שיווק דיגיטלי עבור אלו החדשים במונח זה.

שיווק דיגיטלי הוא מונח רחב הכולל את כל ערוצי השיווק והשיטות בהן תוכלו להשתמש כדי לקדם מוצרים או שירותים באינטרנט אך גם על מכשירים אלקטרוניים כמו טלוויזיות, טלפונים ניידים ושלטי חוצות אלקטרוניים.

לשיווק באינטרנט מספר עמודים, אך החשובים ביותר הם:

 • שיווק אתרים
 • שיווק במנועי חיפוש (SEM)
 • שיווק ברשתות חברתיות
 • שיווק תוכן
 • שיווק בדוא"ל
 • שיווק סלולרי
 • פרסום באנרים

20 טיפים לשיווק דיגיטלי מעשיים במיוחד לעסקים קטנים.

 • השתמש בדומיין משלך
 • השתמש באירוח VPS
 • צרו אתר מקצועי
 • הפוך את הטעינה לאתר שלך במהירות האפשרית
 • הקדיש זמן ל- SEO
 • בזבז כסף על PPC
 • אל תשכח מודעות Bing
 • התחל עם תקציב פרסום נמוך וגדל רווחיות
 • בנה את הנוכחות שלך ברשתות חברתיות הקשורות לעסק שלך
 • אל תקדם יתר על המידה את העסק והשירותים שלך
 • השתמש בפרסום בתשלום
 • פרסם תוכן טוב ומקורי
 • צור לוח תוכן
 • קדם את התוכן שלך
 • השתמש בשיווק בדוא"ל
 • בנו רשימת דוא"ל מההתחלה
 • וודא שהאתר שלך ידידותי לנייד
 • אל תשכח אפליקציות לנייד
 • קנו שטחי פרסום
 • המשך לשפר את מסעות הפרסום השיווקיים הדיגיטליים שלך

עם זאת, אנסה להלן לסכם את הטיפים החשובים ביותר לשיווק דיגיטלי לכל רכיב, כך שתגדיל את הסיכוי שלך לשיווק מקוון מוצלח.

1. טיפים לשיווק דיגיטלי-השתמש בדומיין משלך

קנו דומיין שרלוונטי לעסק שלכם והשתמשו בו לבניית המותג שלכם. התוסף המומלץ הוא .com אוco.il. הקפידו על שם דומיין (מקסימום 3 מילים) והימנעו מרווחים.

לפני שאתה רושם דומיין, חפש את השם בגוגל וודא שלא קיים עסק אחר עם תחום דומה. אם יש, נסה למצוא משהו ייחודי כי אחרת, יהיה קשה מאוד לקדם את המותג שלך ולדרג גבוה בחיפושים קשורים.

2. טיפים לשיווק דיגיטלי-השתמש באיחסון VPS

איחסון אתרים ממלא תפקיד חשוב בהצלחת אתר האינטרנט שלך. האתר שלך צריך להיות מאוחסן בשרת מהיר ומאובטח. הימנע משימוש בפתרונות איחסון משותפים. הם עשויים להיות זולים יותר אבל איחוד אתר האינטרנט שלך עם חבורה של אתרים אחרים זה מסוכן.

בסביבת איחסון משותף, אתה חולק את אותה כתובת IP עם אתרים אחרים, ואם הם מעורבים בפעולות דואר זבל, תהיה לכך השפעה שלילית גם על אתר האינטרנט שלך.

הוצאה של כ 100-ש"ח לחודש עבור שרת פרטי וירטואלי משלך אינה כה בהשוואה ליתרונות שאתה מקבל. בחר בחברת איחסון אתרים ידידותית לקידום אתרים וודא שאתרך מאובטח עם אישור SSL תקף והתוכנה מעודכנת.

3. טיפים לשיווק דיגיטלי-בנה אתר מקצועי

כשאתה מקים אתר , הקדש זמן לחשוב על מבנה האתר שלך ועל הפונקציונליות שלו. אתר מקצועי אינו מאופיין ב'מראה 'שלו אלא בכמה קל להשתמש בכל המכשירים.

זהה את המטרה של אתר אינטרנט וודא שזה בא לידי ביטוי בתכנון. אל תשכח שאתר מייצג את המותג שלך והוא אמור להיות משהו שאתה גאה בו.

4. טיפים לשיווק דיגיטלי-הפוך את הטעינה לאתר שלך במהירות האפשרית

מהירות דף היא גורם שימושיות ודירוג חשוב. נסה להפוך את אתר האינטרנט שלך כמה שיותר מהיר על ידי הימנעות מגרפיקה מיותרת או מרכיבים קוסמטיים אחרים. בדוק את מהירות האתר שלך באמצעות הכלי Google PageSpeed Insights ופעל לפי המלצותיהם.

5. טיפים לשיווק דיגיטלי-הקדש זמן לקידום אתרים

קידום אתרים אינו תהליך חד פעמי אלא משהו שעליך לעשות כתהליך מתמשך. אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, עבר אישור SEO . זוהי הדרך הטובה ביותר ללמוד SEO ולבצע אופטימיזציה לאתר שלך.

SEO יסייע לאתר שלך להימצא בגוגל בחיפושים קשורים. עסקים מקוונים שיכולים לעשות קידום אתרים בהצלחה, נוטים יותר לצמוח ולעמוד בלחץ של מתחרים מקוונים אחרים.

6. טיפים לשיווק דיגיטלי-הוצא כסף על PPC

פלטפורמות תשלום לפי קליק (לחשוב שמודעות גוגל) הן נהדרות מכיוון שהן יכולות ליצור תנועה ממוקדת לאתר שלך במהירות.

אם אתה רציני לגבי השיווק הדיגיטלי שלך, PPC צריך להיות חלק מהתקציב החודשי שלך.

7. טיפים לשיווק דיגיטלי-אל תשכח מודעות בינג

מודעות בגוגל היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר לפרסום PPC אך יש גם פלטפורמות אחרות כמו מודעות Bing שיכולות להשיג לך תוצאות טובות עם פחות תקציב.

Bing הוא מנוע החיפוש השני והפופולרי ביותר ומשהו שכדאי לבדוק אותו כחלק מהאסטרטגיה השיווקית הכוללת שלך.

8. טיפים לשיווק דיגיטלי-התחל עם תקציב פרסום נמוך וגדל רווחיות

ברגע שאתה מתחיל עם PPC, אל תשים את כל הכסף שלך מההתחלה אלא תתחיל לאט, ייעל את מסעות הפרסום שלך והפוך אותם לרווחיים ואז תגדיל את התקציבים שלך.

טעות נפוצה שעשו מומחי שיווק דיגיטלי רבים היא לבזבז את כל התקציב שלהם על קמפיינים מבלי לבדוק קודם את המים באמצעות קמפיין פיילוט אחד או יותר.

9. טיפים לשיווק דיגיטלי-בנה את הנוכחות שלך ברשתות חברתיות הקשורות לעסק שלך

יש המון רשתות חברתיות ואינך צריך להשתמש בכולן. בחר את אלה שקשורים לעסק שלך ולקוחות פוטנציאליים ולהתרכז בזה.

10. טיפים לשיווק דיגיטלי-אל תקדם יתר על המידה את העסק והשירותים שלך

רשתות המדיה החברתית אינן עוסקות בעסקים, אלא מדובר באנשים, אז וודאו שאינכם מקדמים יתר על המידה את העסק או השירותים שלכם, אלא נסו להפוך את הדפים שלכם לשימושיים עם תוכן שעשוי לעניין את הקוראים שלכם.

11. טיפים לשיווק דיגיטלי-השתמש בפרסום בתשלום

להשיג עוקבים של מדיה חברתית לעסק שלך זה קשה יותר ממה שאתה חושב. אנשים אוהבים לעקוב אחרי אנשים אחרים ודפים מעניינים ולא בדפים 'עסקיים' שמנסים למכור להם משהו.

לכן, הדרך הקלה ביותר עבורך להציג את הדף העסקי שלך בפני הרבה אנשים ולהגדיל את הסיכוי שלך לקבל עוקבים חדשים היא להשתמש בפרסום.

לפייסבוק יש פלטפורמת פרסום לעסקים המאפשרת לכם להפעיל סוגים שונים של קמפיינים ולמקד לקהל ספציפי על סמך פעילותם בפייסבוק, מיקום, מכשיר ומידע דמוגרפי שלהם.

12. טיפים לשיווק דיגיטלי-פרסם תוכן טוב ומקורי

שיווק דיגיטלי עוסק בתוכן , בין אם זה טקסט, תמונות, סרטונים או שמע שאתה זקוק לתוכן טוב ומקורי לאתר האינטרנט שלך ולדפי המדיה החברתית. בלי תוכנית שיווקית תוכן זה כמו ללכת בעיניים ובאוזניים עצומות.

מה תוכן טוב לקמפיין שיווקי דיגיטלי?

זה תוכן שמשתמשים רוצים לקרוא בגלל שהוא מספק את כוונתם או בגלל שהם מוצאים את זה מעניין.

זה תוכן שהוא ייחודי, יסודי ומחקר היטב.

13. טיפים לשיווק דיגיטלי-צור לוח תוכן

יש תחרות ענקית על כל מה שאתה מתכנן לעשות באופן מקוון, כך שאתה צריך להיות מוכן לביצועים טובים יותר מהתחרות על ידי פרסום תוכן טוב יותר ויותר ממה שהם עושים.

זה לא בדיוק הגיעו כמויות (האיכות עדיין חשובה יותר) אבל זה כן משחק תפקיד חשוב.

14. טיפים לשיווק דיגיטלי-קדם את התוכן שלך

פרסום תוכן טוב הוא חשוב מאוד אך חשוב גם לקדם את התוכן שלך ולהביא אותו מול עיניהם של האנשים הנכונים (אלה האנשים שעשויים להפוך ללקוחות הפוטנציאליים שלך וגם יש סיכוי גדול יותר לשתף מחדש את התוכן שלך) .

15. טיפים לשיווק דיגיטלי-השתמש בשיווק בדוא"ל

אימיילים עדיין מתגיירים טוב יותר ממקורות אחרים – למרות הדומיננטיות של הרשתות החברתיות, אימיילים עדיין משיגים ביצועים טובים יותר מרוב ערוצי השיווק הדיגיטלי. רשימת דוא"ל ממוקדת ככל הנראה תניב יותר רווח מאשר קמפיין מדיה חברתית ממוקדת.

16. טיפים לשיווק דיגיטלי-בנו רשימת דוא"ל מההתחלה

אם אתה מתחיל כעת וודא שרשימת דוא"ל היא חלק מהתכניות שלך. תן תמריצים לאנשים למסור לך את הדוא"ל שלהם וודא שאתה לא זבל אותם אלא שלח להם מידע שימושי להם.

17. טיפים לשיווק דיגיטלי-וודא שהאתר שלך ידידותי לנייד

למרות שאינך צריך להפוך את האתר שלך למענה, לאתר רספונסיבי יש יתרונות רבים יותר מאשר להחזיק גרסת נייד וגרסא שולחנית. זה בעצם מומלץ על ידי גוגל כגישה הטובה ביותר לאתרי מובייל וזה גם טרנד לוהט בתעשיית השיווק הדיגיטלי.

השלב הראשון הוא לבדוק את האתר שלך באמצעות הכלי הידידותי לנייד ולתקן כל בעיה.

18. טיפים לשיווק דיגיטלי-אל תשכח אפליקציות לנייד

חוץ מזה שיש לכם אתר ידידותי לנייד, אל תשכחו שהמשתמשים והלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים ומורידים אפליקציות (כמו משוגעים) מגוגל פליי, חנות אפל ואמזון. אם אתה רוצה להימצא בחנויות האלה, אתה צריך לפתח ולהגיש אפליקציות מקומיות משלך.

19. טיפים לשיווק דיגיטלי-קנו שטחי פרסום

בעוד PPC היא הדרך הקלה והיעילה ביותר להגיע ללקוחות, לפעמים עדיף למצוא אתר שיש בו את התנועה שאתה רוצה ולפנות אליהם לרכישת שטחי פרסום. בדרך זו אתה מרחיק את האדם האמצעי וזה משמח גם אותך וגם את המו"ל.

20. טיפים לשיווק דיגיטלי-המשך לשפר את מסעות הפרסום השיווקיים הדיגיטליים שלך

לשיווק דיגיטלי אין תאריך התחלה וסיום. המאמצים שלך צריכים להיות רצופים וההזדמנויות הן אינסופיות.

קמפיין PPC או מדיה חברתית עשוי להיות תאריך התחלה וסיום, אך מאמצי השיווק הדיגיטלי שלך אינם עושים זאת. ההזדמנויות לקידום העסק שלך באופן מקוון הן אינסופיות ו 20 העצות לשיווק דיגיטלי לעיל הן רק סיכום מהיר מאוד של מה שאתה יכול לעשות בכל תחום.

הדרך הטובה ביותר לקבל תמונה מלאה כיצד להשתמש בשיווק דיגיטלי עד תום היא להירשם לקורס שיווק דיגיטלי . קורסים טובים ינחו אתכם שלב אחר שלב כיצד לנצל את כל הטכניקות והפרקטיקות השיווק המקוון בכדי להרחיב את העסק שלכם.