קידום אתרים

קידום אתרים הוא עולם רחב של אסטרטגיות, הבנת המערכת והיכולת לכתוב תוכן לספר סיפור להבין אותך לחבר מערכות לזהות מגמות בצורה מיוחדת ויעילה.

סקר שוק ומחקר

אנחנו בונים אתרים, אנחנו מקדמים תכנים, אבל יותר מזה אנחנו רוצים להבין לאיזה שוק אנחנו ניכנסים מי המתחרים שלכם ומי הקהל הנוכחי והפוטנציאלי. אנחנו עובדים עם כלים בחוד החנית של הטכנולוגיה, אינטגרציות ענן ומנועי בינה מלאכותית על מנת להבין בדיוק ובמדוייק את השוק. מפה קל לנו לצאת אל הפועל ולבנות לכם אסטרטגיה.

תוכן

תוכן ענייני, יחודי וניבדל הם הכרח כדי שתיבלוט מעל אחרים. אנחנו ממליצים תמיד שתכתבו את התוכן בעצמכם, זה חדש, מרענן ושם אתכם בנקודת התחלה מעולה אל מול המתחרים שלכם – מי מכיר אתכם יותר טוב מעצמכם. יש לנו ראייה ספרותית וגישה טכנולוגית, עם הידע והניסיון שלנו אפשר להגיע רחוק. זיכרו – גם ספר שלם מתחיל באות.

קידום ממומן

גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, טוויצ', כל מקום שבו אנשים מחפשים מה לעשות, לאן לצאת ומה לקנות, תוכן או כתבה, המודעה שלכם יכולה להופיע בדיוק ברגע שמשתמש מחפש מוצרים או שירותים כמו שלכם. לא משנה אם אתם מפרסמים במחשב או בנייד, במקום או בתנועה, מודעה מתוזמנת היטב יכולה להפוך אנשים ללקוחות.

רשתות חברתיות

המדיות החברתיות מלוות אותנו בכל דקה ורגע, הן פה כדי לעזור לנו להיות מחוברים ללקוחות שלנו באופן אישי, חם ומקרב יותר. היכולת להגיע אל קהלי יעד חדשים מתחילה בהבנת המוצר ואופי העסק, לתרגם זאת לתוכן איכותי עם חשיבה גלובאלית. נוכחות אונליין אחידה לעסק שלך ברשתות החברתיות היא כלי להצלחה.

אי מייל

יצירת תוכן וקידום אפקטיבי במייל מספק את ההחזר הגבוה ביותר עבור ההשקעה שלך, זה ממוקד, מדיד וזול יחסית ליישום. כדי להפיק את המרב משיווק בדואר אלקטרוני אתה צריך לעבוד עם פלטפורמה יעודית ולבנות רשימת תפוצה, שליחת חדשות ותמריצים. אנו יכולים לעזור לך במציאת פלטפורמה גמישה, ייעוץ ובניית קמפיינים.

הקמת פרופיל עסק בשירותים מקוונים

התנהגות חברתית בעולמות האונליין משתנה ומתאימה את עצמה במהירות בה הטכנולוגיה מתפתחת, הדור החדש נותן את הטון בפלטפורמות שבעלי עסקים לא מזהים בזמן או מודעים לקיומן. אנחנו מכירים את ערוצי המקורות ועניין ברשת ורגישים להתנהגות המונים ומגמות תנועה חברתיות. אנחנו נקים לך פרופילים במקומות שצריך.

בניית קהילה

מומחים בבניית קהילה מאפס והעצמה. המותג שלך מתאפיין באמצעות תוכן, טיב מוצר ושירות אשר קשורים באופן מובהק לקהילה; אנשים; לקוחות קבועים כחדשים. חיזוק נוכחות רשת ויצירת מקורות חדשים שזורים בשיח אקטואלי, מקורות עניין וסקרנות ישירה או עקיפה, אשר מביאים ערך מוסף ואפשרויות הגעה לקהלים "רחוקים".