קידום אתרים

קידום אתרים הוא עולם רחב של אסטרטגיות, הבנת המערכת והיכולת לכתוב תוכן לספר סיפור להבין אותך לחבר מערכות לזהות מגמות בצורה מיוחדת ויעילה.

סקר שוק ומחקר

אנחנו בונים אתרים, אנחנו מקדמים תכנים, אבל יותר מזה אנחנו רוצים להבין לאיזה שוק אנחנו ניכנסים מי המתחרים שלכם ומי הקהל הנוכחי והפוטנציאלי. אנחנו עובדים עם כלים בחוד החנית הטכנולוגית, אינטגרציות ענן ומנועי בינה מלאכותית על מנת לראות את התמונה המלאה, מפה קל לנו לבנות לכם אסטרטגיה ולצאת אל הפועל.

תוכן

תוכן ענייני, ייחודי וניבדל הוא הכרח כדי שתיבלוט מעל אחרים. אנחנו ממליצים תמיד שתכתבו את התוכן בעצמכם, זה חדש, מרענן ושם אתכם בנקודת התחלה מעולה אל מול המתחרים שלכם – מי מכיר אתכם יותר טוב מעצמכם. יש לנו ראייה ספרותית וגישה טכנולוגית, ידע עשיר וניסיון אשר מתורגמים לנוכחות: מיתוג, תוכן הכוונה וליווי.

קידום ממומן

גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, טוויצ', כל מקום שבו אנשים מחפשים מה לעשות, לאן לצאת ומה לקנות, מידע או כתבה, המודעה שלכם יכולה להופיע בדיוק ברגע שמשתמש מחפש מוצרים או שירותים כמו שלכם. לא משנה אם אתם מפרסמים במחשב או בנייד, במקום או בתנועה, מודעה מתוזמנת היטב יכולה להפוך אנשים ללקוחות.

רשתות חברתיות

מדיות חברתיות מלוות אותנו בכל דקה ורגע, הן פה כדי לעזור לנו להיות מחוברים ללקוחות שלנו באופן אישי, חם ומקרב יותר. היכולת להגיע אל קהלי יעד חדשים מתחילה בהבנת המוצר ואופי העסק, לתרגם זאת לתוכן איכותי עם חשיבה מרחבית. נוכחות אונליין חכמה לעסק שלך ברשתות חברתיות היא כלי להצלחה.

אי מייל

קידום אפקטיבי במייל מספק את ההחזר הגבוה ביותר עבור ההשקעה שלך, זה ממוקד, מדיד וזול יחסית ליישום. כדי להפיק את המרב משיווק בדואר אלקטרוני אתה צריך לעבוד עם פלטפורמה יעודית ולבנות רשימת תפוצה, שליחת חדשות ותמריצים. אנחנו מומחים במציאת ערוצים, ייעוץ ובניית קמפיינים.

הקמת פרופיל עסק בשירותים מקוונים

התנהגות חברתית בעולמות האונליין משתנה ומתאימה את עצמה במהירות בה טכנולוגיה מתפתחת, הדור החדש נותן את הטון בפלטפורמות שבעלי עסקים לא מזהים בזמן או מודעים לקיומן. אנחנו מכירים את ערוצי המקורות ועניין ברשת ורגישים להתנהגות המונים, טרנדים ומגמות תנועה חברתיות. אנחנו נקים לך פרופילים במקומות שצריך.

בניית קהילה

מומחים בבניית קהילה מאפס והעצמה. המותג שלך מתאפיין באמצעות תוכן, טיב מוצר ושירות אשר קשורים באופן מובהק לקהילה; אנשים; לקוחות קבועים כחדשים. חיזוק נוכחות רשת ויצירת מקורות חדשים שזורים בשיח אקטואלי, מקורות עניין וסקרנות ישירה או עקיפה, אשר מביאים ערך מוסף ואפשרויות הגעה לקהלים פוטנציאלים.