הסמכות

אוגמנט מחזיק בהסמכות מטעם גוגל מייקרוסופט ופייסבוק

ההסמכות של גוגל מייקרוסופט ופייסבוק הן הסמכה מקצועית כל אחת בתחומה, המעידה על הפגנת מומחיות בהיבטים הבסיסיים והמתקדמים של כל פלטפורמה. ההסמכה היא הוכחה שגוגל מייקרוסופט ופייסבוק מכירים בנו כמומחים.

הסמכה לפרסום ברשת החיפוש באמצעות Google Ads

הסמכה זו מדגימה מושגים מתקדמים ושיטות עבודה מומלצות ליצירה, ניהול, מדידה ואופטימיזציה של מסעות פרסום ברשת החיפוש במודעות Google.

הסמכה לפרסום ברשת המדיה באמצעות Google Ads

הסמכה זו מאשרת רעיונות חדשניים ושיטות עבודה מומלצות ליצירה, ניהול, מדידה ואופטימיזציה של מסעות פרסום לתצוגה במודעות Google.

הסמכה לפרסום בוידאו באמצעות Google Ads

הסמכה זו מאששת גישה מתקדמת ליצירה, ניהול, מדידה ואופטימיזציה של קמפיין וידיאו ברחבי YouTube והאינטרנט.

הסמכה לפרסום בוידאו באמצעות Google Ads

הסמכה למודעות שופינג

אישור זה מאשר את השימוש במושגים האחרונים, כולל יצירת חשבון Merchant Center ונתוני מוצר, ויצירה וניהול של קמפיינים לקניות.

הסמכה למודעות שופינג של גוגל

הסמכה לפרסום במובייל באמצעות Google Ads

הסמכה זו כוללת מושגים מתקדמים של פרסום במובייל, כולל פורמטים של מודעות, הצעות מחיר ומיקוד ומדידות ואופטימיזציה של קמפיינים.

הסמכה לפרסום במובייל באמצעות Google Ads

שותף פרסום של מיקרוסופט

אוגמנט הינה שותפה לפרסום של מיקרוסופט, והיא מוסמכת ומוכרת במומחיותה המצטיינת כדי לענות על צרכי הקמפיין שלך ברשת החיפוש של מיקרוסופט.

מוסמך בפייסבוק

תעודת הקנייה המקצועית המוסמכת של פייסבוק מוענקת לאנשי מקצוע בתחום הפרסום הדיגיטלי אשר בקיאים בתכנון קמפיינים פרסום מוצלח של פייסבוק. אוגמנט עובדת עם לקוחות מגוונים הממקדים מגוון רחב של קהלים ויעדי קמפיין בפייסבוק ובאינסטגרם.