פיתוח ובניית אתרים

אנחנו בונים אתרים עם אסטרטגיה שלמה בצורה יעילה בחשיבה עתידית בטכנולוגיה מתקדמת באינטגרציה שנועדה להפוך את המבקרים באתר שלך ללקוחות

טכנולוגיה מתקדמת

אנחנו חיים נושמים ומדברים טכנולוגיה, יותר מרק בניית אתר חשוב לנו שהממשקים; מערכות חומרה ותוכנה ידברו נכון וחלק אחד עם השני. שנים של התעסקות בתחומי מערכות מידע ואינטגרציה גרמו לנו להבין את החשיבות והצורך של טכנולוגיה עדכנית מותאמת ונכונה "שמדברת נכון".

התאמה אישית

אנחנו מקפידים על קו נקי ואחיד שמדבר את השפה שלכם, בניית אתר בהתאמה אישית ויחודית עבור כל אחד ואחת. הסיפור שלכם הוא גם קצת הסיפור שלנו, יחד אנחנו דואגים להציג אתר מושך חזותית, קל לשימוש ומותאם במטרה להמיר מבקרים ללקוחות ולעודד חיבור בין הגולש לבעל העסק. תנו לסיפור חייכם מעוף זה תמיד עובד.

תדמית

אדם פרטי, עסק קטן או בינוני, מקום דעה או במה למי שאתה, כל אופן שתרצו לבטא בו את עצמכם אנחנו יכולים לעשות זאת. בניית אתרי תדמית הם מצרך מבוקש לו אנחנו נותנים פיתרונות בשילוב כלים אפ טו דייט, אינטגרציות וממשקים. אכפת לנו ממה שיש לכם לומר וחשוב לנו להציג זאת טוב. תדמית זה אופי.

אופטימיזציה

בעולם התחרותי של ימינו כולם רוצים להיות מקום ראשון בגוגל, אפשר להגיד שאת הטריק אנחנו מכירים, סיפורי הצלחה שמניבים תוצאות. מעבר לבניית אתר עם עיצוב מרשים ותוכן נפלא מסתתר הידע איך להגדיר אאותו נכון למנוע חיפוש, כיצד להקל ולעזור לו. לפני שאתם מגיעים לשלב הקידום נמצא שלב האופטמיזציה, אצלנו זה בגֵּנוֹם.

אופטימיזציה לשיעור המרה

אתרים רבים נועדו להמיר מבקרים באתר ללקוחות, המרות אלה מתרחשות בכל האתר – בדף הבית, בדף התמחור, בבלוג ובדפי הנחיתה, ואת כל אלה ניתן לייעל למספר גבוה יותר של המרות. תהליך אופטימיזציה של פעולה זו הוא בדיוק הכינוי "אופטמיזיציה לשיעור המרה". המרה מתרחשת כשמישהו מסיים את הפעולה שתרצה שתשלים.

רספונסיבי ומובייל

סמארטפון, טאבלט, מחשב נייד או נייח, טלוויזיה ומסכי ענק, האתר שלך יעבוד וייראה טוב בכל גודל ורזולוצייה. אתר רספונסיבי הוא אתר "גמיש", כזה שמגיב ומתאים את עצמו באופן אוטומטי לרזולוציות שונות במכשירים שונים. באתר מותאם למובייל או אפליקצייה יש חשיבה על חוויית המשתמש במובייל, האופן והצורה בהם הוא צורך את התוכן.

עיצוב וטיפוגרפיה

כשלקוח פוטנציאלי מבקר לראשונה באתר שלך הוא מדפדף ומגולל קלות לקבל רושם ראשוני על הקונספט והתחושה שהאתר משדר, "איך הוא מרגיש לו". אמנות וטכניקה של סידור ועיצוב טקסט בהתאמה לעיצוב הכולל זה תהליך שנרקם תוך כדי תנועה בו אנחנו מגבשים את השפה העיצובית לידי המסר שאתה רוצה להעביר.

חוויית משתמש

אנחנו יוצרים היררכיית עבודה וטיפולוגיה כדי לעגן קהל יעודי במטרה להניע את העסק קדימה. אנחנו מסתכלים על הדברים כמו שהם ועוזרים ללקוחות שלנו למנף את מיטב החוזקות ומשאבים שלהם באופן חווייתי בנוף הדיגיטלי; חשיבה עיצובית, חדשנות ופתרון לאתגרים מורכבים כדי לספק למשתמשים חוויה פשוטה ומושכת.

סייבר

ניהול ואסטרטגיית סייבר הם חלק אינטגרלי וחשוב לעסק, היום הכל מתנהל מרחוק. מאימות דו שלבי עד מערכות מנע, מקדמי הגנה וגיבוי; ענן, חשבונות ומידע רגיש; ניהול ואבטחת מידע בשירותים מקוונים. התנהגות ומתודיקה: סמארטפונים, מחשב נייד או טאבלט ככליי גישה ניהול ותקשורת עם העסק.

רכיבי רשת: עתיד פיתוח האינטרנט.

במובנים רבים רכיבי האינטרנט מעצבים באופן בסיסי את הדרכים בהן קהילת פיתוח הרשת חושבת על קוד. קבוצה של ממשקי תכנות יישומים (באנגלית: Application Programming Interface; ראשי תיבות: API) מונעי Javascript המאפשרים תגי HTML מותאמים אישית הניתנים לשימוש חוזר בכל דפי האינטרנט ויישומי האינטרנט אותם ניתן לפרש בכל סוגי הדפדפנים. במילים אחרות, זוהי דרך סטנדרטית בה אנו יכולים לשתף את הקוד המורכב של כולם ולהשתמש בו ללא בעיות תאימות. זה מבוסס על הפילוסופיה "השתמש בזה פעם אחת, השתמש בזה בכל מקום".

מה הופך את רכיבי האינטרנט למושכים באופן בסיסי למפתחים? הסיבה העיקרית היא שהליבה בנויה על תקני רשת קיימים. המשמעות היא שהטכנולוגיה לא מסתמכת על מסגרות חזיתיות (פרונט-אנד) כמו React או Angular הגדולות והדוגמטיות שיש לקבלם כדבר מוסכם ומחייב למערכת, אלה על רכיבי אינטרנט שיעבדו בכל פלטפורמה לניהול ובניית אתרים באינטרנט.

אחד ההיבטים החשובים ביותר ברכיבי רשת שהמפתחים מתחילים לשים לב אליהם הוא יכולת לשימוש חוזר בסגנון. רכיבי רשת מקלים על בוני אתרים מכיוון שהם עושים שימוש חוזר בקוד. לדוגמה, אוניברסיטה יכולה ליצור כותרת אינטרנט באמצעות רכיבי רשת ולעשות שימוש חוזר באותה הכותרת העליונה או תחתונה בכל אתרי האינטרנט והדפים שלהם. זה חוסך זמן רב וכסף עבור ארגונים ומפתחים. לדוגמה, האוניברסיטה של ​​בריגהם יאנג משתמשת ברכיבי רשת לאתרים שלהם ושומרת על תחושת אחידות של המותג בכל האתרים שלהם, כמו גם אין ספור חברות אחרות כמו Xfinity, EA Sports ו- YouTube.

יעילות זמן היא היבט מכריע נוסף שהופך את רכיבי האינטרנט למושכים כל כך. לדוגמא, Vaadin היא פלטפורמת מסגרת בטכנולוגיית Javascript עם קוד פתוח המציעה חוויה נטולת כאבי ראש המקצרת את תהליך בניית האתרים והפיתוח. השימוש בפלטפורמת Vaadin יכול לעזור למפתחים ליצור אב-טיפוס מסוגנן תוך שעות, בהשוואה לפיתוח במערכת אינטגרלית שיכול לקחת חודשים של פיתוח.

רכיבי אינטרנט הולכים לשנות גם את פיתוח המובייל. יישומי אינטרנט מתקדמים לוקחים יישומי אינטרנט קיימים ומאפשרים לחוות את הקוד שלהם כמו אפליקציה סלולרית. ככל שקהילת הפיתוח הסלולרית מעבירה את המיקוד שלה לאפליקציות אינטרנט מתקדמות, פיתוח רכיבי רשת עשוי להביא למיקוד חזק עוד יותר בתחומי המובייל מכיוון שמרכיביו ישתמשו בשימוש חוזר על ידי המפתחים.

רכיבי רשת כבר היום נמצאים במנועי עבודה ופלאגאינים שונים, מקלים על בוני ומפתחי אתרים ומאפשרים ניהול חכם ואפשרויות חזותיות נוחות בכדי להאיץ את תהליך הבנייה.