"מי שמביט בי מאחור לא יודע מי אני"

 אוגמנט נגישות מידע ותקשורת זה תולדה של צורך

ניב מרגלית, מוסמך לימודי טכנולוגיות מידע ומחשבים, תקשורת ורדיו, מקים ובעל חברת "אוגמנט נגישות מידע ותקשורת".

סקרנות טכנולוגית ודמיון פורה, יצירה כתיבה ואמנות, צימאון לידע וחדשנות תמיד ליוו אותי. הייתי נוכח וחלק באבולוציה הדיגיטלית; אנלוגי, דיגיטלי, איפנוני אות, המרות ופורמטים, רזולוציות ופיקסלים, אודיו וידאו, דחיסה ופריסה, תוכנות ומערכות, תחומים ועולמות שמאפשרים לי לתת את הדעת על דברים ולהבין איך הם עובדים, ליצור יש מאין ולתת פתרונות תוך כדי תנועה. חוקר מטבעי אני חי נושם ומדבר את השפה, אני גמיש תפיסתית ומאמץ את הקידמה בשתי ידיי.

בדרך לקבלת החלטה בעולמות האונליין בכלל ובבניית אתר ועיצוב בפרט יש לקחת בחשבון את חולשות וחוזקות העסק המתהווים לנוכחות דיגיטלית, אותה צריך להציג נאמנה.

"אוגמנט נגישות מידע ותקשורת" מצעידה אתכם בדרך למימוש החזון; נשמח שתמצאו בנו פתרון מהכח אל הפועל.

אודות- אוגמנט נגישות מידע ותקשורת בניית אתרים ופרונות מותאמים

אני אוהב לחבר דברים טכנולוגיה תקשורת רדיו קפה ספרים חיות גשם טבע אנימה מוזיקה כתיבה סרטים

אני בונה אתרים ייחודיים בשילוב ממשקים, טכנולוגיות, אינטגרציות ופלטפורמות.

אני ממציא תוכן מקור ראשוני בונה קונספט ומעצב.

אני עושה זאת עם ידע וניסיון, באהבה, סבלנות ועם הרבה קפה ומוזיקה טובה ברקע.

אודות- אוגמנט נגישות מידע ותקשורת בניית אתרים ופרונות מותאמים

אני אוהבת לקרוא לשמוע מוזיקה לשאול שאלות לנתח דברים לעומק להרכיב פאזלים לסרוג לבשל תה

אני הילי רוטשטיין, מומחית איפיון תהליכים, חקר שוק ושיווק און ליין. סקרנית מטבעי, תמיד מנסה להבין את המניעים שמעבר לדברים ולמצוא את הפתרונות. אני יודעת לשאול את השאלות הנכונות ומגיעה להארות. יותר מ 16 שנים של ניסיון מוכח מניעות אותי עם מרחב האפשרויות והכלים שברשותי כדי לתת פתרונות און ליין בתחום שיווק, מוצרים וצמיחה – בונה פאנלים, חויית משתמש וממשק משתמש באופן אולטימטיבי.

המוח האנושי הוא כלי קיבול מוגבל אך אין סופי באפשרויות, הסברה שאנחנו משתמשים בלא יותר מ 10% מהיכולת מסבירה למה חשוב לשאול שאלות לחקור ולא לקבל דבר כמובן מאליו. מהבנה זו אני יוצאת אל עולם האון ליין; מושג ההיגיון הצרכני ואופן תקשורת המונים, ומטה ברזולוציות עד הנעה לפעולה של האדם היחיד. אני מונעת מדחף מחשבתי ורצון להבין את האופן בו אנשים פועלים ומה הסיבות לאותה פעולה.

אני לא מתפשרת ומוצאת סיפוק בעשייה מיקצוענית ואכפתית, חשוב לי אופן הצגת הדברים, פרפקציוניסטית ודקדקנית. מנהיגים נמדדים באופן הביצוע בו הם בוחרים לפתור את הבעיה, מנהיגים הם שואלי השאלות וכמותם אני תמיד דואגת לחשוב מחוץ לקופסא, להניע לפעולה ולהסתכל על התמונה השלמה. 

אני סקרנית מטבעי ותמיד מנסה להבין את המניעים לדברים ולמצוא את הפתרונות.

אינטיליגנציה ריגשית וקוגניטיבית מובילה אותי כשניסיון של מעל עשור בעולם האון ליין מלווה אותי.

אני עושה זאת באופן דקדקני, מיקצועי ומהיר, אנשים אומרים עלי שאני בחורה מפתיעה.