"מי שמביט בי מאחור לא יודע מי אני"

 אוגמנט נגישות מידע ותקשורת זה תולדה של צורך

אני ניב מרגלית, בוגר לימודי טכנולוגיות מידע ומחשבים, תקשורת ורדיו, מקים ובעל חברת "אוגמנט נגישות מידע ותקשורת". יצרתי את אוגמנט בשנת 2014 כפתרון לצורך באחסון מוזיקה והזרמת מדיה בשירות ענן, כשהענן הוא למעשה המחשב הביתי שלי – מאגר חינמי לאחסון הורדה וסטרימינג של מוזיקה אלקטרונית.

הייתי נוכח וחלק באבולוציה הדיגיטלית; אנלוגי, דיגיטלי, איפנוני אות, המרות ופורמטים, רזולוציות ופיקסלים, אודיו וידאו, דחיסה ופריסה, תוכנות ומערכות.

סקרנות טכנולוגית עשירה ודמיון מפותח, יצירה כתיבה ואמנות, צימאון ליידע וחדשנות תמיד ליוו אותי. תחומים ועולמות שמאפשרים לי לתת את הדעת על דברים ולהבין איך הם עובדים, ליצור יש מאין ולפתור בעיות תוך כדי תנועה.

חוקר מטבעי – אני חי נושם ומדבר את השפה, אני גמיש תפיסתית ומאמץ את הקידמה בשתי ידיי.

בדרך אל החלום אל תוותרו על הצמתים התמודדויות אתנחתות ומקומות, חוויות וזכרונות, סיפור החיים שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהאתר שלכם, פשוט אתם. אני מקווה שתבחרו בי לפרוייקט הבא שלכם, תקחו אותי, אותנו – "אוגמנט – נגישות מידע ותקשורת" יחד איתכם בדרך למימוש החזון, ושתמצאו בנו פתרון מהכח אל הפועל.

אודות- אוגמנט נגישות מידע ותקשורת בניית אתרים ופרונות מותאמים

אני אוהב לחבר דברים טכנולוגיה תקשורת רדיו קפה ספרים חיות גשם טבע אינטרנט מוזיקה כתיבה

אני בונה אתרים ייחודיים בשילוב ממשקים, טכנולוגיות, אינטגרציות ופלטפורמות.

אני ממציא תוכן מקור ראשוני בונה קונספט ומעצב.

אני עושה זאת עם ידע וניסיון, באהבה, סבלנות ועם הרבה קפה ומוזיקה טובה ברקע.

אני הילי רוטשטיין, מומחית איפיון תהליכים, חקר שוק ושיווק און ליין. סקרנית מטבעי, תמיד מנסה להבין את המניעים שמעבר לדברים ולמצוא את הפתרונות. אני יודעת לשאול את השאלות הנכונות ומגיעה להארות. יותר מ 12 שנים של ניסיון מוכח מניעות אותי עם מרחב האפשרויות והכלים שברשותי כדי לתת פתרונות און ליין בתחום שיווק, מוצרים וצמיחה – בונה פאנלים, חויית משתמש וממשק משתמש באופן אולטימטיבי.

המוח האנושי הוא כלי קיבול מוגבל אך אין סופי באפשרויות, הסברה שאנחנו משתמשים בלא יותר מ 10% מהיכולת מסבירה למה חשוב לשאול שאלות לחקור ולא לקבל דבר כמובן מאליו. מהבנה זו אני יוצאת אל עולם האון ליין; מושג ההיגיון הצרכני ואופן תקשורת המונים, ומטה ברזולוציות עד הנעה לפעולה של האדם היחיד. אני מונעת מדחף מחשבתי ורצון להבין את האופן בו אנשים פועלים ומה הסיבות לאותה פעולה.

אני לא מתפשרת ומוצאת סיפוק בעשייה מיקצוענית ואכפתית, חשוב לי אופן הצגת הדברים, פרפקציוניסטית ודקדקנית. מנהיגים נמדדים באופן הביצוע בו הם בוחרים לפתור את הבעיה, מנהיגים הם שואלי השאלות וכמותם אני תמיד דואגת לחשוב מחוץ לקופסא, להניע לפעולה ולהסתכל על התמונה השלמה. 

אודות- אוגמנט נגישות מידע ותקשורת בניית אתרים ופרונות מותאמים

אני אוהבת לקרוא לשמוע מוזיקה לשאול שאלות לנתח דברים לעומק להרכיב פאזלים לסרוג לבשל תה

אני סקרנית מטבעי ותמיד מנסה להבין את המניעים לדברים ולמצוא את הפתרונות.

אינטיליגנציה ריגשית וקוגניטיבית מובילה אותי כשניסיון של מעל עשור בעולם האון ליין מלווה אותי.

אני עושה זאת באופן דקדקני, מיקצועי ומהיר, אנשים אומרים עלי שאני בחורה מפתיעה.